DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 07.05.2022 04:03:10 

Počasí‚ bouřky a jiné jevy v České republice

O mně a mé stránce:

Stormchasingu / Stormspotteringu - neboli lovu či pozorvání bouřek se věnuji velice krátkou dobu. Dalo by se říci, že zcela jsem se této úžasné vědě o počasí začal věnovat až začátkem ,,června roku 2010". Už jako dítě
jsem si přál být meteorologem nebo alespoň se počasím zabývat, ovšem jsem pro to nic nedělal, a proto jsem začal až v posledních letech.


Moje oblíbené činnosti tedy jsou: Sledování radarů, modelů GFS, fotografování a natáčení bouřek a jiných jevů, ale také sledování aktuálního počasí ,,ať už slunečného či zataženého". Myslím si, že v každém typu počasí se dá leccos pěkného a zajímavého vyfotit.
 
Vznik stránek Počasí-bouřky se uskutečnil začátkem roku 2011, kdy jsem podobné stránky provozoval na různých webových stránkách. Od této doby se již věnuji jen této webové stránce, a proto se díky tomu stránka nadále rozrůstá a vyvíjí.
Stránka tedy je a bude zaměřena na celkové aktuální počasí a bouřky. Tato stránka také pochopitelně obsahuje fotografie, články, aktuální webové kamery, archivy bouřek, různé odkazy a můžete použít i chat nebo vzkazník.

Počasí - bouřky můžete navštívit i na facebookových stránkách.